RMVB Real Alternative 2.0.2

Kodeki RMVB w wersji Real Alternative 2.0.2 pozwolą Ci na odtwarzanie filmów zapisanych w formacie RealMedia (rmvb). Dodatkowo potrzebujesz odtwarzacza plików wideo, który pozwoli na odtworzenie plików .rm czy .rmvb. Doskonałą pozycją spełniającą te wymagania jest darmowy Media Player Classic - Home Theater.

RMVB Real alternative to obecnie najlżejsze kodeki RMVB dostępne w sieci pozwalające na błyskawiczne odtwarzanie filmów .rmvb. Jeżeli poszukujesz bardziej uniwersalnych kodeków polecamy instalację kodeków K-Lite Codec Pack, które pozwalają na odtwarzanie wszystkich popularnych formatów wideo włacznie z mkv, rmvb, avi, xvid, divx, flv i mp4. Instalacja K-Lite Codec Pack doda również najpopularniejszy odtwarzacz filmów z napisami - Media Player Classic Home Cinema, który wykorzystuje do odtwarzania procesor karty graficznej! Dzięki temu nawet gdy w tle pracują inne programy Twoje filmy Full HD będa otwarzane płynnie i wyraźnie!

 

kodeki rmvb

 Zalety Real Alternative - RMVB 

  • Szybki, i prosty w instalacji
  • Łatwa uninstalacja
  • Nie wymaga procesów działających w tle
  • Bardzo niskie zużycie zasobów komputera 

Do pobrania dostępne są dwie wersje Real Alternative: Wersja pełna i lite.

Reklama:

Pobierz RMVB Real Alternative 2.0.2

Po kliknięciu w link zostaniesz przeniesiony na stronę hostującą plik. Należy wybrać opcję "free", aby zapisać plik na dysku

Najnowsza wersja kodeka z dnia 2012-12-09